EZP-V80146LTU
EZP-V80146LTU Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 14UF 10% 800V RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 14 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.7 mOhms
Size / Dimension: 1.220" L x 1.024" W (31.00mm x 26.00mm)
на замовлення 110 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 14UF 10% 800V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 14 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.7 mOhms, Size / Dimension: 1.220" L x 1.024" W (31.00mm x 26.00mm).
Інші пропозиції EZP-V80146LTU
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80146LTU EZP-V80146LTU Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 800VDC 14uF 10% ST AEC-Q200 LS=27.5mm