EZP-V80156MTB
EZP-V80156MTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 10% 800V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.2 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm)
на замовлення 150 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 10% 800V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.2 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm).
Інші пропозиції EZP-V80156MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80156MTB EZP-V80156MTB Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 800VDC 15uF 10% 10.2mOhm 4Pin