EZP-V80186LTA
EZP-V80186LTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 18UF 10% 800V RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.146" (54.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 18 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.8 mOhms
Size / Dimension: 1.220" L x 0.866" W (31.00mm x 22.00mm)
на замовлення 110 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 18UF 10% 800V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.146" (54.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 18 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.8 mOhms, Size / Dimension: 1.220" L x 0.866" W (31.00mm x 22.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80186LTA EZP-V80186LTA Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 800VDC 18uF 10% LS=27.5mm ST