EZP-V80306MTC
EZP-V80306MTC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 30UF 10% 800V RADIAL
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Film Capacitors 800VDC 30uF 10% 11.6mOhm 4Pin.
Інші пропозиції EZP-V80306MTC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80306MTC EZP-V80306MTC Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 800VDC 30uF 10% 11.6mOhm 4Pin