Продукція > PANASONIC > EZP-V80556MTC
EZP-V80556MTC
EZP-V80556MTC Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 55uF 10% 6.3mOhm 4Pin
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 55UF 10% 800V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 55 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80556MTC EZP-V80556MTC Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 55UF 10% 800V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 55 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.3 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)