EZP-V80805LTT
EZP-V80805LTT Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 8UF 10% 800V RADIAL
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Cap Film 8uF 800V PP 10% (41 X 17 X 34.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0171 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk.
Інші пропозиції EZP-V80805LTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80805LTT EZP-V80805LTT Виробник : Panasonic rdl0000c251.pdf Cap Film 8uF 800V PP 10% (41 X 17 X 34.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0171 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk
товару немає в наявності
EZP-V80805LTT EZP-V80805LTT Виробник : Panasonic 8725 Film Capacitors 800VDC 8uF 10% 2Pin AEC-Q200