F/CM12P-LF Digisound
f.cm.12p.pdf
Виробник: Digisound
Audio Buzzer Piezo 3VDC 16VDC 12mA 12VDC 85dBAdBA 3500Hz to 4500Hz Through Hole Pin Box
на замовлення 3691 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 86
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F/CM12P-LF Виробник : Digisound f.cm.12p.pdf Audio Buzzer Piezo 3VDC 16VDC 12mA 12VDC 85dBAdBA 3500Hz to 4500Hz Through Hole Pin Box