F0201G0R20FNTR\500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ACCU-GUARD II FUSE, 0201 SIZE, 0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 200 mA
Voltage Rating - AC: 32 V
Melting I²t: 4.0E-5
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ACCU-GUARD II FUSE, 0201 SIZE, 0, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 200 mA, Voltage Rating - AC: 32 V, Melting I²t: 4.0E-5.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Surface Mount Fuses .200A 0.8mohm Pink T hin Film Fuses 0201 |
на замовлення 1370 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: ACCU-GUARD II FUSE, 0201 SIZE, 0Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0201 (0603 Metric) Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm) Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Response Time: Fast Blow Approval Agency: cUL, UL Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A Current Rating (Amps): 200 mA Voltage Rating - AC: 32 V Melting I²t: 4.0E-5 |
на замовлення 1070 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| F0201G0R20FNTR500 | Виробник : KYOCERA AVX Components |
Fuse Chip Fast Acting 0.2A 32V SMD Solder Pad 0201 0.6 X 0.325 X 0.225mm |
товару немає в наявності |