Продукція > KYOCERA AVX > F0201G0R20FNTR\500
F0201G0R20FNTR\500
F0201G0R20FNTR\500 KYOCERA AVX
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 200 mA
Voltage Rating - AC: 32 V
Melting I²t: 4.0E-5
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: ACCU-GUARD II FUSE, 0201 SIZE, 0, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 200 mA, Voltage Rating - AC: 32 V, Melting I²t: 4.0E-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0201G0R20FNTR\500 F0201G0R20FNTR\500 Виробник : KYOCERA AVX AccuGuardLC_0402-3326337.pdf Surface Mount Fuses .200A 0.8mohm Pink T hin Film Fuses 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 200 mA
Voltage Rating - AC: 32 V
Melting I²t: 4.0E-5
Мінімальне замовлення: 7
F0201G0R20FNTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accuguardlc_0402.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.2A 32V SMD Solder Pad 0201 0.6 X 0.325 X 0.225mm
товару немає в наявності