F0402E0R75FSTR
F0402E0R75FSTR KYOCERA AVX Components
accu-guard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 32V SMD Solder Pad 0402 T/R
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W x 0.016" H (1.00mm x 0.55mm x 0.40mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.003.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402E0R75FSTR F0402E0R75FSTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W x 0.016" H (1.00mm x 0.55mm x 0.40mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.003
Кількість Ціна
F0402E0R75FSTR F0402E0R75FSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-guard.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.75A 32V SMD Solder Pad 0402 T/R
F0402E0R75FSTR F0402E0R75FSTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Surface Mount Fuses 0402 0.75amp 0.20ohm SMD
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V