Продукція > AEM > F0402FA0500V024T
F0402FA0500V024T
F0402FA0500V024T AEM
3200533.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F0402FA0500V024T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 24 VDC, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: SolidMatrix FA Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 9400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F0402FA0500V024T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 24 VDC, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 24VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: SolidMatrix FA Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402FA0500V024T F0402FA0500V024T Виробник : AEM 3200533.pdf Description: AEM - F0402FA0500V024T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 24 V, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
F0402FA0500V024T F0402FA0500V024T Виробник : AEM Components AEM-F0402FA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 0.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W x 0.024" H (1.00mm x 0.51mm x 0.61mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 0.004
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 24 V