Продукція > AEM > F0402FA0750V024T
F0402FA0750V024T
F0402FA0750V024T AEM
AEM-F0402FA.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F0402FA0750V024T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 750 mA, Flink, 24 VDC, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24VDC
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 750mA
SVHC: To Be Advised
на замовлення 6430 шт:
Написати відгук
Description: AEM - F0402FA0750V024T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 750 mA, Flink, 24 VDC, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 24VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 750mA, Produktpalette: SolidMatrix FA Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402FA0750V024T F0402FA0750V024T Виробник : AEM AEM-F0402FA.pdf Description: AEM - F0402FA0750V024T - Sicherung zur Oberflächenmontage, 750 mA, Flink, 24 VDC, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24VDC
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 750mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
F0402FA0750V024T F0402FA0750V024T Виробник : AEM Components AEM-F0402FA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 0.75A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 0.007
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 24 V