Продукція > AEM COMPONENTS > F0402FA7000V024T
F0402FA7000V024T
F0402FA7000V024T AEM Components
AEM-F0402FA.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 7.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W x 0.024" H (1.00mm x 0.51mm x 0.61mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 7 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 0.8
на замовлення 9908 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 7.0A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W x 0.024" H (1.00mm x 0.51mm x 0.61mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 7 A, Voltage Rating - DC: 24 V, Melting I²t: 0.8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402FA7000V024T F0402FA7000V024T Виробник : AEM Components AEM-F0402FA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 7.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 7 A
Voltage Rating - DC: 24 V