Продукція > KYOCERA AVX > F0402G0R02FNTR
F0402G0R02FNTR
F0402G0R02FNTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Surface Mount Fuses .028A 7.5mOhm Green LGA Miniature 0402
на замовлення 35708 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 0603 SMD Fuses - Ultra Fast, Description: Fuse: fuse; 28mA; 32V; quick blow; SMD; soldering pads, Leads: soldering pads, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: quick blow, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 7.5Ω, Current rating: 28mA, Rated voltage: 32V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402G0R02FNTR Виробник : KYOCERA Category: 0603 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 28mA; 32V; quick blow; SMD; soldering pads
Leads: soldering pads
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: quick blow
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 7.5Ω
Current rating: 28mA
Rated voltage: 32V
Кількість Ціна
F0402G0R02FNTR Виробник : KYOCERA AVX Components accuguardlc_0402.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.02A 32V SMD Solder Pad