Продукція > KYOCERA AVX > F0402G0R10FNTR
F0402G0R10FNTR
F0402G0R10FNTR KYOCERA AVX
AccuGuardLC_0402.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Surface Mount Fuses 0402 100mA fuse
на замовлення 3875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 100MA 32VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W x 0.014" H (1.00mm x 0.58mm x 0.35mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Current Rating (Amps): 100 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 7.0E-6.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402G0R10FNTR F0402G0R10FNTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuardLC_0402.pdf Description: FUSE BOARD MNT 100MA 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W x 0.014" H (1.00mm x 0.58mm x 0.35mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 100 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 7.0E-6
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
F0402G0R10FNTR F0402G0R10FNTR Виробник : KYOCERA AVX Components accuguardlc_0402.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.1A 32V SMD Solder Pad 0402 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 100 mA
Voltage Rating - DC: 32 V