F0402G0R15FNTR
F0402G0R15FNTR KYOCERA AVX Components
accuguardlc_0402.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Fuse Chip Fast Acting 0.15A 32V SMD Solder Pad 0402 T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 150MA 32VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W x 0.014" H (1.00mm x 0.58mm x 0.35mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 150 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 2.0E-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0402G0R15FNTR F0402G0R15FNTR Виробник : KYOCERA AVX Components accuguardlc_0402.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.15A 32V SMD Solder Pad 0402 T/R
Кількість Ціна
F0402G0R15FNTR F0402G0R15FNTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuardLC_0402.pdf Surface Mount Fuses 0402 150mA fuse
Мінімальне замовлення: 6
F0402G0R15FNTR F0402G0R15FNTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuardLC_0402.pdf Description: FUSE BOARD MNT 150MA 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W x 0.014" H (1.00mm x 0.58mm x 0.35mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 150 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 2.0E-5
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 150 mA
Voltage Rating - DC: 32 V