Продукція > AVX > F0603C0R25FWTR/3
F0603C0R25FWTR/3 AVX
Виробник: AVX
0603F
на замовлення 240000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603.
Інші пропозиції F0603C0R25FWTR/3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603C0R25FWTR\3 F0603C0R25FWTR\3 Виробник : AVX Corporation AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603
товару немає в наявності
F0603C0R25FWTR3 Виробник : AVX AccuGuard2-1109284.pdf Surface Mount Fuses 0.25A SMD