Продукція > F06 > F0603C0R50FWTR
F0603C0R50FWTR
AccuGuard2.pdf
Виробник:
0603F
на замовлення 264000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F0603C0R50FWTR
Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603.
Інші пропозиції F0603C0R50FWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603C0R50FWTR F0603C0R50FWTR Виробник : AVX Corporation AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
товару немає в наявності
F0603C0R50FWTR F0603C0R50FWTR Виробник : AVX AccuGuard2-1109284.pdf Surface Mount Fuses 0603 0.5amp 0.32ohm SMD