Продукція > KYOCERA AVX > F0603E0R25FSTR
F0603E0R25FSTR
F0603E0R25FSTR Kyocera AVX
AccuGuard2-2907777.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Surface Mount Fuses 0603 0.25amp 0.65ohm SMD
на замовлення 51815 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F0603E0R25FSTR - Sicherung zur Oberflächenmontage, 250 mA, Flink, 32 V, 0603 [Metrisch: 1608], tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32V, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 250mA, Produktpalette: Accu-Guard II Series, productTraceability: No, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603E0R25FSTR F0603E0R25FSTR Виробник : KYOCERA AVX 4426720.pdf Description: KYOCERA AVX - F0603E0R25FSTR - Sicherung zur Oberflächenmontage, 250 mA, Flink, 32 V, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 250mA
Produktpalette: Accu-Guard II Series
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
F0603E0R25FSTR F0603E0R25FSTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 5.0E-5
Мінімальне замовлення: 9
F0603E0R25FSTR Виробник : AVX AccuGuard2.pdf предохранитель 0.25 A 32V 0603 Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - DC: 32 V