Продукція > KYOCERA AVX > F0603E0R50FSTR
F0603E0R50FSTR
F0603E0R50FSTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 3.0E-4
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 500 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 3.0E-4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603E0R50FSTR F0603E0R50FSTR Виробник : Kyocera AVX AccuGuard2.pdf Surface Mount Fuses 0603 0.5amp 0.25ohm SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
F0603E0R50FSTR F0603E0R50FSTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 32 V