Продукція > KYOCERA AVX > F0603E2R50FSTR
F0603E2R50FSTR
F0603E2R50FSTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.12
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 2.5 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.12.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603E2R50FSTR F0603E2R50FSTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2-2907777.pdf Surface Mount Fuses 0603 2.5amp 0.035ohm SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
F0603E2R50FSTR F0603E2R50FSTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.12
Мінімальне замовлення: 11
F0603E2R50FSTR F0603E2R50FSTR Виробник : AVX AccuGuard2.pdf предохранитель 2.50 A 32V 0603 Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт