Продукція > AEM > F0603FA0500V063TM
F0603FA0500V063TM
F0603FA0500V063TM AEM
3200530.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F0603FA0500V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 63 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix FA
tariffCode: 85361090
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: -
Schaltvermögen AC-Strom: -
Nennspannung, V DC: 63VDC
Sicherungsstrom: 500mA
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
usEccn: EAR99
Produktpalette: SolidMatrix FA
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 7800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F0603FA0500V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 63 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix FA, tariffCode: 85361090, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: -, Schaltvermögen AC-Strom: -, Nennspannung, V DC: 63VDC, Sicherungsstrom: 500mA, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Flink, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, usEccn: EAR99, Produktpalette: SolidMatrix FA, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603FA0500V063TM F0603FA0500V063TM Виробник : AEM Components AEM-F0603FA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 0.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.037" H (1.60mm x 0.80mm x 0.95mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.003
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 63 V