Продукція > AEM COMPONENTS > F0603FF0750V032TM
F0603FF0750V032TM
F0603FF0750V032TM AEM Components
AEM-F0603FF.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 0.75A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.012" H (1.60mm x 0.80mm x 0.18mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.0191
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 0.75A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.012" H (1.60mm x 0.80mm x 0.18mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.0191.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603FF0750V032TM F0603FF0750V032TM Виробник : AEM Components AEM-F0603FF.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 0.75A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V