Продукція > KYOCERA AVX > F0603G0R20FNTR
F0603G0R20FNTR
F0603G0R20FNTR KYOCERA AVX
AccuGuardLC_0402.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 200MA 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.024" H (1.60mm x 0.81mm x 0.61mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 200 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 4.0E-5
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 200MA 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.024" H (1.60mm x 0.81mm x 0.61mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 200 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 4.0E-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603G0R20FNTR F0603G0R20FNTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2-2907777.pdf Surface Mount Fuses 0603 200mA fuse
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
F0603G0R20FNTR F0603G0R20FNTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuardLC_0402.pdf Description: FUSE BOARD MNT 200MA 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 200 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 4.0E-5
Мінімальне замовлення: 5
F0603G0R20FNTR Виробник : AVX AccuGuardLC_0402.pdf предохранитель 0.2 A 32V 0603 Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт