Продукція > AEM > F0603HI1500V032TM
F0603HI1500V032TM
F0603HI1500V032TM AEM
3200531.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F0603HI1500V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.5 A, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 32 V
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.5A
Produktpalette: SolidMatrix HI Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2889 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F0603HI1500V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.5 A, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 32 V, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32V, Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1.5A, Produktpalette: SolidMatrix HI Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603HI1500V032TM F0603HI1500V032TM Виробник : AEM 3200531.pdf Description: AEM - F0603HI1500V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.5 A, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 32 V
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.5A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
F0603HI1500V032TM F0603HI1500V032TM Виробник : AEM Components AEM-F0603HI.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 1.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.037" H (1.60mm x 0.80mm x 0.95mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.11
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.11
товару немає в наявності
F0603HI1500V032TM F0603HI1500V032TM Виробник : AEM 0603HI_Rev_May_2019-2303678.pdf Surface Mount Fuses 0603 1.5A 32V w/Body Marking