Продукція > AEM > F0603SB1000V032TM
F0603SB1000V032TM
F0603SB1000V032TM AEM
0603SBRevMay2019.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F0603SB1000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Träge, 32 V, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix SB Series
tariffCode: 85361050
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Auslöseverhalten: Träge
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1A
Produktpalette: SolidMatrix SB Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 7736 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F0603SB1000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Träge, 32 V, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix SB Series, tariffCode: 85361050, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32V, Auslöseverhalten: Träge, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1A, Produktpalette: SolidMatrix SB Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603SB1000V032TM F0603SB1000V032TM Виробник : AEM 0603SBRevMay2019.pdf Description: AEM - F0603SB1000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Träge, 32 V, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix SB Series
tariffCode: 85361050
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Auslöseverhalten: Träge
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
F0603SB1000V032TM F0603SB1000V032TM Виробник : AEM Components 0603SBRevMay2019.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 1.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.037" H (1.60mm x 0.80mm x 0.95mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.093
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 32 V