Продукція > AEM COMPONENTS > F0603SB3000V032TM
F0603SB3000V032TM
F0603SB3000V032TM AEM Components
0603SBRevMay2019.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 3.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.037" H (1.60mm x 0.80mm x 0.95mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 3 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.87
на замовлення 3939 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F0603SB3000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 3 A, Träge, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix SB, tariffCode: 85361090, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: -, Schaltvermögen AC-Strom: -, Nennspannung, V DC: 32VDC, Sicherungsstrom: 3A, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Träge, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, usEccn: EAR99, Produktpalette: SolidMatrix SB, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0603SB3000V032TM F0603SB3000V032TM Виробник : AEM 0603SBRevMay2019.pdf Description: AEM - F0603SB3000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 3 A, Träge, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix SB
tariffCode: 85361090
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: -
Schaltvermögen AC-Strom: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Sicherungsstrom: 3A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Träge
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
usEccn: EAR99
Produktpalette: SolidMatrix SB
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 5 шт:
F0603SB3000V032TM F0603SB3000V032TM Виробник : AEM 3200532.pdf Description: AEM - F0603SB3000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 3 A, Träge, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], SolidMatrix SB
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Träge
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 3A
Produktpalette: SolidMatrix SB
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 9 шт:
F0603SB3000V032TM F0603SB3000V032TM Виробник : AEM Components 0603SBRevMay2019.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE,32VDC, 3.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 3 A
Voltage Rating - DC: 32 V