Продукція > KYOCERA AVX > F0805B0R25FWTR
F0805B0R25FWTR
F0805B0R25FWTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FUSE BOARD MNT 250MA 63VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 3.0E-5
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 250MA 63VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 250 mA, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 3.0E-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
F0805B0R25FWTR F0805B0R25FWTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 250MA 63VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 3.0E-5
Мінімальне замовлення: 5
F0805B0R25FWTR F0805B0R25FWTR Виробник : KYOCERA AVX Components accuguard2.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.25A 63V SMD Solder Pad 0805 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F0805B0R25FWTR Виробник : AVX AccuGuard2.pdf Surface Mount Fuses 0805 0.25amp 0.045ohm SMD Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт