Продукція > KYOCERA AVX > F0805B0R75FWTR
F0805B0R75FWTR
F0805B0R75FWTR KYOCERA AVX
AccuGuard2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Surface Mount Fuses 0805 0.75amp 0.35ohm SMD
на замовлення 860 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 63VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 0.001.
Інші пропозиції F0805B0R75FWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0805B0R75FWTR Виробник : AVX AccuGuard2.pdf SMD0805
на замовлення 12000 шт:
F0805B0R75FWTR Виробник : AVX accug2.pdf SMD предохранитель на 0,75А 63В Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
товару немає в наявності
F0805B0R75FWTR F0805B0R75FWTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MNT 750MA 63VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 63 V