F0805B1R50FWTR
F0805B1R50FWTR KYOCERA AVX Components
accuguard2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Fuse Chip Fast Acting 1.5A 63V SMD Solder Pad 0805 T/R
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 63VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1.5 A, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 0.01.
Інші пропозиції F0805B1R50FWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0805B1R50FWTR AccuGuard2.pdf 0805F
F0805B1R50FWTR F0805B1R50FWTR Виробник : KYOCERA AVX Components accuguard2.pdf Fuse Chip Fast Acting 1.5A 63V SMD Solder Pad 0805 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F0805B1R50FWTR F0805B1R50FWTR Виробник : KYOCERA AVX AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 63VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.01
F0805B1R50FWTR F0805B1R50FWTR Виробник : Kyocera AVX AccuGuard2.pdf Surface Mount Fuses 0805 1.5amp 0.22ohm SMD