Продукція > KYOCERA AVX > F0805B2R50FWTR
F0805B2R50FWTR
F0805B2R50FWTR KYOCERA AVX
AccuGuard2-2907777.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Surface Mount Fuses 0805 2.5amp 0.12ohm SMD
на замовлення 2734 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Chip Fast Acting 2.5A 63V SMD Solder Pad 0805 T/R.
Інші пропозиції F0805B2R50FWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F0805B2R50FWTR F0805B2R50FWTR Виробник : KYOCERA AVX Components accuguard2.pdf Fuse Chip Fast Acting 2.5A 63V SMD Solder Pad 0805 T/R
товару немає в наявності
F0805B2R50FWTR F0805B2R50FWTR Виробник : AVX Corporation AccuGuard2.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 0805