Продукція > HARVATEK CORPORATION > F1081USD-20C000842U1930
F1081USD-20C000842U1930
F1081USD-20C000842U1930 Harvatek Corporation
F1081USD-20C000842U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED CLEAR 2SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red
Size / Dimension: 2.80mm L x 1.20mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 1125mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.80mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Irregular
на замовлення 1320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Red, Size / Dimension: 2.80mm L x 1.20mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 1125mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.80mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 624nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Irregular.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red
Millicandela Rating: 1125mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.80mm