F11-20012042R
F11-20012042R Harwin Inc.
F11-20XXXX42R.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: 0.5MM M 120 WAY SGL+PWR (13.20MM
Features: Board Guide, Pick and Place, Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Floating
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 15mm
Number of Rows: 2
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5MM M 120 WAY SGL+PWR (13.20MM, Features: Board Guide, Pick and Place, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Floating, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 15mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F11-20012042R F11-20012042R Виробник : Harwin Inc. F11-20XXXX42R.pdf Description: 0.5MM M 120 WAY SGL+PWR (13.20MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Mated Stacking Heights: 15mm
Number of Rows: 2
на замовлення 285 шт:
Кількість Ціна
F11-20012042R F11-20012042R Виробник : Harwin F11_20XXXX42R-3401396.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors FLECTO 0.5mm pitch Male 120 way Signal+Power (13.20mm)