F11-20112042R
F11-20112042R Harwin Inc.
PD014-Product-Datasheet-Flecto-BBi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: 0.5MM M 120 WAY SGL+PWR (18.2MM)
Features: Board Guide, Pick and Place, Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Floating
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 20mm
Number of Rows: 2
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5MM M 120 WAY SGL+PWR (18.2MM), Features: Board Guide, Pick and Place, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Floating, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 20mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F11-20112042R F11-20112042R Виробник : Harwin Inc. PD014-Product-Datasheet-Flecto-BBi.pdf Description: 0.5MM M 120 WAY SGL+PWR (18.2MM)
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Mated Stacking Heights: 20mm
Number of Rows: 2
на замовлення 199 шт:
Кількість Ціна
F11-20112042R F11-20112042R Виробник : Harwin F11_20XXXX42R.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors FLECTO 0.5mm pitch Male 120 way Signal+Power (18.20mm)