Продукція > AEM COMPONENTS > F1206FA0500V063TM
F1206FA0500V063TM
F1206FA0500V063TM AEM Components
AEM-F1206FA.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 0.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.033" H (3.20mm x 1.60mm x 0.85mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.002
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 0.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.033" H (3.20mm x 1.60mm x 0.85mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 500 mA, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 0.002.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206FA0500V063TM F1206FA0500V063TM Виробник : AEM Components AEM-F1206FA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 0.5A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 63 V