Продукція > AEM COMPONENTS > F1206FA1000V063TM
F1206FA1000V063TM
F1206FA1000V063TM AEM Components
AEM-F1206FA.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 1.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.011
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 1.0A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.10mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1 A, Voltage Rating - DC: 63 V, Melting I²t: 0.011.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206FA1000V063TM F1206FA1000V063TM Виробник : AEM Components AEM-F1206FA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 1.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, UL
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.011
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F1206FA1000V063TM Виробник : AEM Inc. AEM-F1206FA.pdf Fuse Chip Fast Acting 1A 63V SMD Solder Pad 1206 Glass Ceramic T/R