Продукція > AEM > F1206FA2500V032TM
F1206FA2500V032TM
F1206FA2500V032TM AEM
3200524.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F1206FA2500V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2.5 A, Flink, 32 VDC, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix FA
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 2.5A
Produktpalette: SolidMatrix FA
productTraceability: No
на замовлення 2380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F1206FA2500V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2.5 A, Flink, 32 VDC, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix FA, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 2.5A, Produktpalette: SolidMatrix FA, productTraceability: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206FA2500V032TM F1206FA2500V032TM Виробник : AEM 3200524.pdf Description: AEM - F1206FA2500V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2.5 A, Flink, 32 VDC, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix FA
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 2.5A
Produktpalette: SolidMatrix FA
productTraceability: No
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
F1206FA2500V032TM Виробник : AEM Inc. Fuse Chip 2.5A 32V Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T/R