F1206HA12V024TM
F1206HA12V024TM AEM Components
AEM-F1206HA.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 12A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Medium Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 12 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 14.0
на замовлення 2880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 12A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Response Time: Medium Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 12 A, Voltage Rating - DC: 24 V, Melting I²t: 14.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206HA12V024TM Виробник : AEM Inc. AEM-F1206HA.pdf Fuse Chip Fast Acting 12A 24V SMD Solder Pad 1206 T/R
Кількість Ціна
F1206HA12V024TM F1206HA12V024TM Виробник : AEM Components AEM-F1206HA.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 12A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Medium Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 12 A
Voltage Rating - DC: 24 V