Продукція > AEM > F1206HB15V024TM
F1206HB15V024TM
F1206HB15V024TM AEM
3200525.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F1206HB15V024TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 15 A, Hochstrom, 24 V, 1206 [Metrisch: 3216]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 200A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24V
Auslöseverhalten: Hochstrom
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 15A
Produktpalette: SolidMatrix HB Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2100 шт:
Написати відгук
Description: AEM - F1206HB15V024TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 15 A, Hochstrom, 24 V, 1206 [Metrisch: 3216], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 200A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 24V, Auslöseverhalten: Hochstrom, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 15A, Produktpalette: SolidMatrix HB Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206HB15V024TM F1206HB15V024TM Виробник : AEM AEM-F1206HB.pdf Description: AEM - F1206HB15V024TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 15 A, Hochstrom, 24 V, 1206 [Metrisch: 3216]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 200A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24VDC
Auslöseverhalten: Hochstrom
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 15A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
F1206HB15V024TM F1206HB15V024TM Виробник : AEM Components AEM-F1206HB.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 15A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200A
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 34.0
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 34.0
Мінімальне замовлення: 5
F1206HB15V024TM Виробник : AEM Inc. AEM-F1206HB.pdf Fuse, Ceramic, 15A, 24V, 200A, Smd, 3.2X1