Продукція > AEM > F1206HC30A0TM
F1206HC30A0TM
F1206HC30A0TM AEM
AEM-F1206HC.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F1206HC30A0TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 30 A, Hochstrom, 35 V, 1206 [Metrisch: 3216]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 200A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 35V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 30A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2220 шт:
Написати відгук
Description: AEM - F1206HC30A0TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 30 A, Hochstrom, 35 V, 1206 [Metrisch: 3216], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 200A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 35V, Auslöseverhalten: Hochstrom, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 30A, Produktpalette: SolidMatrix HC Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206HC30A0TM F1206HC30A0TM Виробник : AEM AEM-F1206HC.pdf Description: AEM - F1206HC30A0TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 30 A, Hochstrom, 35 V, 1206 [Metrisch: 3216]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 200A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 35V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 30A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
F1206HC30A0TM Виробник : AEM Components AEM-F1206HC.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 35VDC, 30A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200A
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - DC: 35 V
Melting I²t: 180.0
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - DC: 35 V
Melting I²t: 180.0
Мінімальне замовлення: 5
F1206HC30A0TM F1206HC30A0TM Виробник : AEM SolidMatrix_F1206HC_rev.April.2022.pdf Surface Mount Fuses SolidMatrix fuse, 35V,30A