Продукція > AEM COMPONENTS > F1206HI0500V065TM
F1206HI0500V065TM
F1206HI0500V065TM AEM Components
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 65VDC, 0.5A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 0.035
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F1206HI0500V065TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 65 V, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 65VDC, Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: SolidMatrix HI Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206HI0500V065TM F1206HI0500V065TM Виробник : AEM 3200527.pdf Description: AEM - F1206HI0500V065TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 65 V
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 65VDC
Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme
Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: SolidMatrix HI Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 65VDC
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 17
F1206HI0500V065TM F1206HI0500V065TM Виробник : AEM Components Description: SOLIDMATRIX FUSE, 65VDC, 0.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 65 V