Продукція > AEM > F1206HI1000V063TM
F1206HI1000V063TM
F1206HI1000V063TM AEM
3200527.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F1206HI1000V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 63 V
tariffCode: 85361050
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 63VDC
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 4345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F1206HI1000V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 63 VDC, tariffCode: 85361050, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 63VDC, Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1A, Produktpalette: SolidMatrix HI Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206HI1000V063TM F1206HI1000V063TM Виробник : AEM 3200527.pdf Description: AEM - F1206HI1000V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 63 VDC
tariffCode: 85361050
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 63VDC
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 60 шт:
F1206HI1000V063TM
F1206HI1000V063TM F1206HI1000V063TM Виробник : AEM Components Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 1A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.11
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - DC: 63 V