Продукція > AEM > F1206SB2000V063TM
F1206SB2000V063TM
F1206SB2000V063TM AEM
3200528.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F1206SB2000V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2 A, Träge, 63 V, 1206, SolidMatrix SB
tariffCode: 85361090
Bauform - Sicherung: 1206
Schaltvermögen AC-Strom: -
Nennspannung, V DC: 63
Sicherungsstrom: 2
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Schaltvermögen DC-Strom: 50
usEccn: EAR99
Produktpalette: SolidMatrix SB
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - F1206SB2000V063TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2 A, Träge, 63 V, 1206, SolidMatrix SB, tariffCode: 85361090, Bauform - Sicherung: 1206, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: -, Schaltvermögen AC-Strom: -, Nennspannung, V DC: 63, Sicherungsstrom: 2, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Träge, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Schaltvermögen DC-Strom: 50, usEccn: EAR99, Produktpalette: SolidMatrix SB, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206SB2000V063TM F1206SB2000V063TM Виробник : AEM Components AEM-F1206SB.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 2.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 2 A
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.63
на замовлення 1795 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 2 A
Voltage Rating - DC: 63 V