Продукція > AEM COMPONENTS > F1206SB5000V032TM
F1206SB5000V032TM
F1206SB5000V032TM AEM Components
AEM-F1206SB.pdf
Виробник: AEM Components
Description: SOLIDMATRIX FUSE, 32VDC, 5.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 5.3
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: AEM - F1206SB5000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 5 A, Träge, 32 V, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix SB Series, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32V, Auslöseverhalten: Träge, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 5A, Produktpalette: SolidMatrix SB Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206SB5000V032TM F1206SB5000V032TM Виробник : AEM Components AEM-F1206SB.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 32VDC, 5.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 5.3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F1206SB5000V032TM F1206SB5000V032TM Виробник : AEM AEM-F1206SB.pdf Description: AEM - F1206SB5000V032TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 5 A, Träge, 32 V, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix SB Series
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 5A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 9 шт:
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 5A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 9 шт:
F1206SB5000V032TM Виробник : AEM Inc. AEM-F1206SB.pdf Fuse 5A 32V Slow Blow Acting 2-Pin T/R