Продукція > AEM > F1206SB8000V024TM
F1206SB8000V024TM
F1206SB8000V024TM AEM
3200528.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - F1206SB8000V024TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 8 A, Träge, 24 V, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix SB Series
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 60A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 8A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1420 шт:
Написати відгук
Description: AEM - F1206SB8000V024TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 8 A, Träge, 24 V, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix SB Series, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 60A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 24V, Auslöseverhalten: Träge, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 8A, Produktpalette: SolidMatrix SB Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F1206SB8000V024TM F1206SB8000V024TM Виробник : AEM 3200528.pdf Description: AEM - F1206SB8000V024TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 8 A, Träge, 24 V, 1206 [Metrisch: 3216], SolidMatrix SB Series
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 60A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 24V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 8A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
F1206SB8000V024TM F1206SB8000V024TM Виробник : AEM Components AEM-F1206SB.pdf Description: SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 8.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 60A
Current Rating (Amps): 8 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 16.9
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 8 A
Voltage Rating - DC: 24 V