Продукція > KEMET > F160ST105K050V
F160ST105K050V
F160ST105K050V KEMET
MMC7.3105K50K37TR12.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 1UF 10% 50VDC 2824
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 10% 50VDC 2824, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm).
Інші пропозиції F160ST105K050V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F160ST105K050V F160ST105K050V Виробник : KEMET MMC7.3105K50K37TR12.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 50VDC 2824
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Capacitance: 1 µF