Продукція > VISHAY > F17102151030
F17102151030
F17102151030 Vishay
downloaded_file_642.pdf
Виробник: Vishay
Cap Film Suppression Y2 0.0015uF 1000VDC/300VAC PP 20% (17.5 X 5 X 11mm) Radial 15mm 105°C Automotive AEC-Q200 Loose
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1500PF 20% 300VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm).
Інші пропозиції F17102151030
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F17102151030 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components f1710300vy2.pdf Description: CAP FILM 1500PF 20% 300VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
Size / Dimension: 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
F17102151030 F17102151030 Виробник : Vishay / Roederstein f1710300vy2.pdf Safety Capacitors Y2(X1) MKT 1,5nF + / -20% 250VacY2 Pitch 15mm