F17102221004 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
f1710300vy2.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP FILM 2200PF 20% 300VAC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors Y2(X1) MKT 2,2nF + / -20% 250VacY2 Pitch 15mm.
Інші пропозиції F17102221004
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F17102221004 F17102221004 Виробник : Vishay / Roederstein f1710300vy2.pdf Safety Capacitors Y2(X1) MKT 2,2nF + / -20% 250VacY2 Pitch 15mm