F175A4-062-D0540
F175A4-062-D0540 NMB Technologies Corporation
F175_%28175x69%29.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN IMP MTRZD 175X69.3MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 4400 RPM
Air Flow: 413.0 CFM (11.56m³/min)
Width: 69.30mm
Weight: 2.3 lbs (1 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 72.0dB(A)
Static Pressure: 2.950 in H2O (734.8 Pa)
Power (Watts): 57.6 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 175X69.3MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 4400 RPM, Air Flow: 413.0 CFM (11.56m³/min), Width: 69.30mm, Weight: 2.3 lbs (1 kg), Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 72.0dB(A), Static Pressure: 2.950 in H2O (734.8 Pa), Power (Watts): 57.6 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F175A4-062-D0540 F175A4-062-D0540 Виробник : NMB Technologies F175A4_062_D0540-1863458.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 175x69mm, 24VDC, 429CFM