Продукція > KEMET > F211JQ334K063C
F211JQ334K063C
F211JQ334K063C Kemet
kemf3072smr.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.33uF 63V PPS 10% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Wound 5mm 150°C Bulk
на замовлення 5754 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 98
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F211JQ334K063C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F211JQ334K063C F211JQ334K063C Виробник : Kemet kemf3072smr.pdf Cap Film 0.33uF 63V PPS 10% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Wound 5mm 150°C Bulk
товару немає в наявності
F211JQ334K063C Виробник : KEMET Description: 330NF C 10%V